14 июня 2019 года

Нагороди за участь у Всеукраїнському музичному проекті

Учні ДМШ №6 отримали Подяки Харківського міського голови Геннадія Кернеса за участь у загальнонаціональній акції «Ми – діти, ми - Всесвіт», яка з успіхом пройшла у нашому місті у День захисту дітей.

Вручення нагород відбулося під час проведення випускного вечора. Відзнаки Харківського міського голови вручила начальник відділу культури по Шевченківському району Департаменту культури Харківської міської ради Карина Тоноян.

Звертаючись до присутніх вона подякувала всім учасникам за участь музичному проекті, який став важливою складовою культурного життя Харкова та зазначила: «Сподіваюсь, що для багатьох це був чудовий творчий досвід, а для когось – початок творчого шляху. Бажаю всім успіхів!».

Подякою Харківського міського голови відзначені учні школи:

Баласанян Марія, Красовський Олег, Лебедєва Владислава, Лебедєв Єгор, Лебедєва Софія,
Книшенко Даніїл, Полєтаєва Катерина, Разумовська Анна, Ретинська Вероніка, Севостьянова Катерина, Чепрасова Альбіна, Чепрасов Філіп, Хохлов Микола, Якімова Анна; крім того, нагороджений  хореографічний колектив «DanceArt».