На главную Укр

Школьные новости

12 сентября 2016 годаМетки:   

Надія Ємцова – претендент на стипендію Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» у 2016-2017 навчальному році


У травні поточного року адміністрація КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв №6» м. Харкова ініціювала питання про висунення кандидатом на нагородження стипендією Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» у 2016-2017 навчальному році ученицю музичного відділення Надію Ємцову. Ця пропозиція була розглянута на наради при директорі КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв №6» м. Харкова за участю завідуючих відділами та відділеннями  школи.

 

Заслухавши інформацію, надану заступником директора з навчальної роботи Людмилою Грінченко, члени наради одностайно ухвалили рішення про клопотання про нагородження цією престижною премією Надію Ємцову, яка на той період часу закінчувала 5-ий клас по спеціальності фортепіано.

 

Експертна комісія з призначення  стипендій при Департаменті освіти

Харківської міської ради  незабаром розгляне клопотання щодо нашої претендентки Надії Ємцової на стипендію Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» у 2016-2017 навчальному році.

 

Увесь нас навчання у школі мистецтв поряд з талановитою ученицею її

педагог Саєнко Ірина Володимирівна, завідувач відділу спеціального та загального фортепіано, яка всіляко сприяє розвитку музичних здібностей дівчинки.

 

На рахунку юного музиканта-початківця низка досягнень у конкурсній діяльності. Зокрема, у минулому начальному році Надія виборола звання лауреата І ступеню І Міжнародного фестивалю-конкурсу «Дніпровські хвилі» у номінації «інструментальний жанр, фортепіано»; вона стала лауреатом ІІ ступеню ІV всеукраїнського фестивалю-конкурсу музичного мистецтва «Київський колорит» та  дипломантом ХІ регіонального музичного фестивалю-конкурсу ШЕВ «Надія»; була учасницею обласного конкурсу юних піаністов.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)