13 февраля 2016 года

На «Дніпровських хвилях» відзначилася Надія Ємцова

Емцова Надія, учениця фортепіанного відділу (викладач Саенко І.В) отримала ще одну творчу відзнаку.

Талановита юна піаністка стала лауреатом 1 ступеня у номінації «солісти-піаністи» І Відкритого Міжнародного фестивалю-конкурсу музичного мистецтва «Дніпровські хвилі», який проходив 12 лютого у місті Дніпропетровську.

Довідково:

Організаторами конкурсу виступили: Національна Всеукраїнська музична спілка, Національна спілка композиторів України та Управління культури і мистецтв Дніпропетровської міської ради, за підтримкою Міністерства культури України. За призові номінації там змагалися колективи та солісти з різних куточків України, Білорусії, Молдови та інших країн.