29 августа 2015 года

Мистецька початкова освіта сфери культури Харківщини: курс на новий 2015-2016 навчальний рік

Директор ДШМ №6 Валентина Сальникова та її заступники з навчальної роботи Людмила Резцова і Людмила Грінченко взяли участь у нараді керівників шкіл естетичного виховання  Харківської області, яка відбулася сьогодні, 29серпня 2015 року.

Йшлося про підсумки розвитку мистецької початкової освіти сфери культури Слобожанщини в 2014/2015 навчальному році та про завдання на 2015/2016 навчальний рік.

78 початкових спеціалізованих навчальних мистецьких закладів Харківської області, де навчається більше 15,3 тисяч дітей (у тому числі 8,5 тис. юних мешканців Харкова),  готові до початку нового навчального року, - було заявлено на нараді її організаторами – Департаментом культури та туризму  Харківської державної обласної адміністрації та обласним навчально-методичним центром підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів.

У новому навчальному році на педагогів та їх учнів очікує щоденна копітка праця, численні творчі змагання, цікаві культурологічні події, участь у різнопланових новаціях.

Детальніше ознайомитися з матеріалами наради можна на сайті ОНМЦ ПК.