9 апреля 2015 годаМетки:   , ,

Квітень: напружено працюємо на результат

У другому семестрі поточного навчального року колектив Дитячої школи мистецтв продовжує напружено працювати над виконанням запланованих заходів. У квітні місяці педагогів та учнів школи очікує чимало важливих справ.

Зокрема, квітневим планом передбачено проведення низки заходів з навчальної роботи. Це контрольні уроки з музично–теоретичних дисциплін, перевідні академічні концерти учнів музичного, театрального та хореографічного відділень.

Запланована загальношкільна олімпіада з історії мистецтв «Міфи Давньої Греції», яка проходитиме у декілька турів з 13 по 18 квітня.

Чільне місце відводиться методичній роботі. Уже проведені засідання відділів, на яких заслухано методичну доповідь викладача Д.О. Ткаченка та проведено відкритий урок А.А. Алексіної. Ця робота триває: протягом місяця ще чотири викладачі різного фаху проведуть відкриті уроки за обраними темами (Г.В. Коваленко, О.В. Висоцька, А.І. Адамян, І.В, Танцюра)

Шкільні викладачі продовжать брати участь у семінарських заняттях та майстер-класах, що проводяться для членів педколективів шкіл естетичного виховання Слобожанщини Харківським обласним навчально-методичним центром підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів.

Важливим творчим випробуванням стануть для юних шкільних митців та їх наставників Дельфійські ігри Слобожанщини «Надія. Молодість. Талант» - 2015. У цьому році вони  є ювілейними (проводяться в п’ятий раз з моменту їх запровадження на Харківщині).

У школі та за її межами членами колективу проводитиметься культурно-просвітницька діяльність, що є постійною складовою діяльності школи.

Слідкуйте за анонсами подій на шкільному сайті.