На главную Укр

Школьные новости

15 февраля 2015 годаМетки:   , ,

Конкурсна та фестивальна діяльність ДШМ №6


Участь у творчих конкурсах, фестивалях, олімпіадах різного рівня є великою школою досвіду та загальновизнаним дієвим засобом шліфування майстерності початківців, доброю нагодою представити свій навчальний заклад. Тож залучення учнів ДШМ №6 до різноманітних  конкурсних заходів – це одне з стратегічних завдань, які ставить керівництво нашої школи.

 

За період  2010-2014 років у конкурсних номінаціях міжнародних, всеукраїнських і обласних конкурсів, фестивалів та виставок взяли участь 437 учнів школи, що складає більше 80 % від загальної їх кількості. За результатами участі було отримано 105 нагород вищого ґатунку, серед яких – 24  перших, 17 - других,  18- третіх  премій, 15 колективів стали лауреатами та дипломантами.

 

 Учні ДШМ № 6  були учасниками 67-ми різноманітних конкурсів та фестивалів з сольними програмами,  різними за  напрямками та жанрами. У конкурсних номінаціях ними  отримано 11 перших премій,  4 других,  9 премій за ІІІ місце, звання дипломанта отримали 16 учнів. Загалом 118 дітей брали участь у конкурсах та фестивалях, що складає 24,6% від загальної кількості учнів. У загальношкільних  конкурсах,  фестивалях та олімпіадах  взяли участь 179 учнів, що складає 45%  від їх загальної кількості.

 

Таким чином, вихованці школи гідно представляють рідне місто Харків  на престижних конкурсах і фестивалях, отримуючи гідні результати. Кожна перемога - це результат цілеспрямованої роботи викладачів та учнів та їх внесок у формуванню власного іміджу та іміджу школи.

 

Тим часом робота триває. У другому півріччі поточного навчального року учні школи знову змагатимуться за лауреатські звання різних творчих конкурсів та фестивалів.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)