На главную Укр

Школьные новости

15 ноября 2015 годаМетки:   , , ,

Колектив "Grace-Vivat" хореографічного відділення ДШМ №6 став переможцем обласного конкурсу


15 листопада відбувся кубок Харківської області з черліденгу, який зібрав учасників із різних куточків нашого регіону. Шкільний хореографічний колектив з промовистою назвою "Grace-Vivat" у складі 12 дівчаток став переможцем у номінації хіп-хоп команда (викладач Марія Бурмакіна).

 

Називаємо імена переможців:

 Завгородько Валерія

 Желтухіна Олена

 Лакішек Ольга

 Баласанян Марія

 Лізункова Анжеліка

 Скоморох Дар'я

 Полякова Катерина

 Мельник Ірина

 Горяшко Анастасія

 Кузнєцова Дар'я

 Богданова Софія

 Булах Олександра

 

Традиція підтримувати свої команди у школах та універитетах існує давно, а от як окремий вид спорту черлідинг тільки почав розвиватися - федерація тільки місяць тому отримала безстроковий статус національної. Цьому передували числені здобутки, зокрема, на чемпіонаті Європи у Словенії. Кубок області із черлідингу проходив за підтримки Департаменту у справах молоді та спорту обласної адміністрації. Проводити подібні першості планують відтепер традиційно, вже зараз виношуються плани про проведення чемпіонату навесні наступного року.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)