На главную Укр

Школьные новости

7 мая 2019 годаМетки:   ,

Колектив дитячої школи мистецтв №6 – учасник Церемоніалу пам’яті


Напередодні святкових травневих дат у Шевченківському районі проходив Церемоніалу пам’яті  «Барви пам'яті… Це потрібно живим... »,  присвячений  Дню пам'яті та примирення,  Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей урочистий районний захід багато років проходить за незмінної участі колективу школи – учнів, педагогів, керівників.

 

 

На Майданчику біля пам’ятника Воїну-Визволителю  зібралися мешканці Шевченківського району -  ветерани війни та праці, учні, представники громадських організацій, керівники району. Це багаторічна традиція, яку щиро підтримують та розвивають покоління нащадків тих, хто здобув Велику Перемогу,  захистивши людство від коричневої чуми, а у повоєнні роки відроджував рідну землю.

 Церемоніал пам’яті, на який щорічно збираються представники різних поколінь, єднає харків’ян та слугує своєрідним містком між минулим, сучасним і прийдешнім.

На знак пошани до світлої пам’яті героїв та їх немеркнучих подвигів відбулося покладання Гірлянди Слави. Цієї честі удостоєніучні  9-11 класів загальноосвітньої школи № 117 - переможці районного етапу військово-спортивної гри «Патріот», серед яких триразові переможці міського етапу гри.  Буде внесено прапор України.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до  підніжжя пам’ятника Воїна-Визволителя кожен учасник церемоніалу віддав шану світлій пам’яті людей, які здійснили ратні та трудові подвиги в роки воєнного лихоліття.  

До учасників та гостей свята з вітальними словами звернулися голова адміністрації  Шевченківського району Харківської міської ради Володимир Котковський,  Народний депутат України Валерій Писаренко, депутат Харківської міськради Габріель Михайлов та голова Шевченківської міста Харкова організації ветеранів України Олексій Шоков.

 

Для всіх учасників та гостей свята організаторами  підготовлено святкову концерту програму. Зокрема, на імпровізовану сцену виходили танцюристи зразкового хореографічного колективу «Карнавал», які виконають хореографічну композицію з промовистою назвою "Маки» - квітки, що стала символом свята".

Учасниками святкової концертної програми були учні ДШМ №6, які натхненно виконали вокальні та хореографічні твори. Серед виконавців – випускниця школи Діана Шафоростова  з композицією «Молитва»  - пісенним твором, який  пронизаний вірою в єдність, світле майбутнє та мир у нашій державі. Про Україну співали учасники ансамблю пісні «Діти мистецтва» (пісня «Оберіг»). Життєстверджуючого настрою додав виступ солістки Ганни Азаренко з пісенною композицією «Повір у себе».


Учні хореографічного відділення школи, учасники коллективу "Grace-Vivat" порадували гостей свята  своїм яскравим виступом та разом з іншими дитячими колективами  виконали хореографічну композицію «Перлина Україна».

За відгуками дітей ця урочиста подія та можливість подарувати свої творчі подарунки шанованим ветеранам є для них великою честю та наснагою на творчість.

У сквері «23 Серпня» лунали мелодії воєнних років, учасники події отримали чудову нагоду поспілкуватися, згадати рідних людей, усвідомити велич подій, що на віки залишаться зразками бойової доблесті і честі для нинішніх та поколінь українців.


]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)