На главную Укр

Школьные новости

25 октября 2022 годаМетки:   , ,

ВІДКРИТА ХУДОЖНЯ ОНЛАЙН-ВИСТАВКА ШКІЛЬНИХ ХУДОЖНИКІВ «ОСІННІ БАРВИ ДИТЯЧИХ МРІЙ»
Про експозицію нової онлайн-виставки розповідає завідувачка художнього відділення Світлана Борисівна Чистюхіна.

 
Осінь - чарівна мінлива пора, барвисті дні всіх можливих відтінків чергуються зі срібною імлою довгих осінніх дощів. Це час, коли люди збирають урожай і підбивають підсумки року, що добігає кінця, це час нових здобутків.   
 
Символічно, що саме восени ми відзначаємо такі важливі свята, як День знань, День учителя, День музики, День художника, День захисників України. Як раз ці дати стали добрим приводом для створення нової художньої онлайн-виставки.

Її експозицію склали роботи, виконані у різних техніках: від декоративних композицій першачків, у яких вже вгадується індивідуальний стиль, до академічних робіт учнів восьмого року навчання. 

Зазначу, що серед авторів є явні лідери. Так, Вікторія Паніщева та Варвара Заводських запропонували декілька змістовних робіт; високою майстерністю відрізняються роботи Єлизавети Свинаренко та Анни Хлистун.

Загалом ця виставка переконливо свідчить, що всі наші художники за перші півтора місяця навчального року демонструють вдосконалення своїх професійних навичок і готові до нових перемог.

Велика вдячність нашим колегам з інших відділень школи, які взяли участь у підготовці відеоролика:Михайлу Юрійовичу Левандовському, викладачу-консультанту музичного відділення, за чудове виконання одного з найпопулярніших творів Мирослава Скорика "Мелодія ля-мінор", що є неофіційним гімном України; та Михайлу Петровичу Крамаренко, викладачу театрального відділення за професійне озвучення тексту відео.
 
Переглянути відеосюжет про онлайн-виставку.


Фотогалерея


]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)