На главную Укр

Школьные новости

24 октября 2016 годаМетки:   ,

Гітаристи школи стануть учасниками благодійного міжнародного конкурсу «Запали свою зірку»


Триває підготовка учнів ДШМ №6 до  участі у міжнародних, обласних, міських та районних конкурсах та фестивалях.

За повідомленням викладача школи по класу гітари Юрія Кущія, двоє його учнів – Мілена Мельниченко та Володимир Соляник стануть учасниками Харківського благодійного міжнародного конкурсу «Запали свою зірку», який пройде на початку листопада цього року.

«Мілена – наймолодша юна гітаристка, їй всього 7 років, - зазначає Юрій Володимирович. – А Володі вже 10 років і він уже має певний успішний досвід виступів на конкурсних сценах».

Конкурс проходитиме за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради. Він проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованих людей та аматорів народного мистецтва ; залучення дітей, молоді та дорослих до системи цінностей, що відображують багатство людської культури.

Конкурс дає можливість творчим колективам та всім бажаючим (як дітям, молоді, так і представникам старшого покоління) продемонструвати свій талант та творчі здібності.

Дата та місце проведення конкурсу: 5 листопада 2016 року,

культурний центр Київського району, вул. Скрипніка 7, станція метро «Архітектора Бекетова».

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)