На главную Укр

Школьные новости

8 сентября 2014 годаМетки:   , , ,

Нашу школу відвідали викладачі хореографії з Харкова та області


Усі вони, включаючи педагогів-хореографів ДШМ №6, обговорювали основні напрямки діяльності в поточному навчальному році разом з представниками Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів.

Аналіз зробленого за минулорічний період, акцентація на проблемних питаннях, а саме головне – завдання, над якими доведеться напружено працювати протягом 2014-2015 навчального року – такою була тематика детальної розмови фахівців та представників обласного методичного центру.


Зібрання викладачів класу хореографії пройшло у формі зацікавленого діалогу сторін, що дозволило обговорити низку актуальних питань, пов’язаних з навчальним процесом, методичною діяльністю викладачів, участю у найбільш вагомих творчих заходах  поточного навчального року. Особливу увагу учасників методичного засідання було звернено на підготовку до ювілейних V Дельфійських ігор Слобожанщини «Надія. Молодість. Талант.».


У роботі семінару взяла участь прима-балерина ХНАТОБу ім. М. Лисенка, майстер сцени, член національної спілки хореографів Оксана Трушина, яка плідно співпрацює з викладачами шкіл естетичного виховання, надаючи їм всебічну допомогу. Детальний, професійний аналіз проведених у минулому році хореографічних оглядів, які зробила Оксана Володимирівна, викликав зацікавленість і жваву дискусію серед присутніх.


У найближчих планах роботи методичного об’єднання хореографів, про які наголосила методист Центру Ірина Толочко, — майстер-класи, що пройдуть у жовтні місяці на базі Харківського училища культури з участю знаних фахівців-хореографів, лекційні заняття з вікової психології, які будуть проводити викладачі Харківського національного педуніверситету ім. Г.С. Сковороди та багато іншого.


]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)