На главную Укр

Школьные новости

25 апреля 2022 годаМетки:   

ДЛЯ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ СТВОРЕНО ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ «ПІДТРИМАЙ ДИТИНУ»
Щоб відвернути увагу дітей від війни та попередити психологічну травму група волонтерів педагогів та дитячих психологів створили телеграм-канал «Підтримай дитину» https://t.me/pidtrumaidutuny


Кожного дня на каналі публікуються прості поради для батьків та педагогів, а також цікаві ігри, вправи, забавки, казки для дітей, короткі авторські відеозаняття. Всіма завдання ми, які представлені на каналі, можна скористатися навіть у тому випадку, якщо немає поруч іграшок, маючи лише один телефон, навіть за умови нестабільного та слабкого інтернету.

Крім того, частина інформації адаптована для дітей з інвалідністю. Всі матеріали відкриті для коментарів та автори каналу підтримують діалог у коментарях, аби допомогти.

Казки записують вчителі, казкарі, а також захисники України, а свої малюнки та вірші надсилають діти з усієї України. Адже важливо уже сьогодні формувати психологічне здоров'я кожного маленького українця та українки.

Підтримуючи дітей сьогодні, ми боремось за майбутнє України!

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)