9 сентября 2016 годаМетки:

Анастасія Кригіна рекомендована для отримання стипендії Харківського міського голови «Обдарованість» у 2016/2017 навчальному році

Кандидатом на нагородження стипендією Харківського міського голови «Обдарованість» у 2016/2017 навчальному році названо ученицю музичного відділення ДШМ №6 Анастасію Кригіну.

Анастасія Кригіна, навчаючись на музичному відділенні ДШМ №6 з 2009 року, опановує гру на двох інструментах – фортепіано та флейта, вона навчається у 8-му класі. А ще вона вважає сольфеджіо найбільш цікавим для себе предметом.

За час навчання дівчина неодноразово досягала суттєвих успіхів у творчих конкурсах, особливо вдало вона зарекомендувала себе на олімпіадах з сольфеджіо. Вона – лідер шкільних олімпіад з цього предмету, крім того, починаючи з 5-го класу, демонструє стабільно високі результати на олімпіадах обласного рівня. Декілька років була переможницею міжнародного конкурсу «Мой мир – искусство» в номинації «теорія музики».

У березні 2016 року Анастасія стала лауреатом І ступеню обласної олімпіади з сольфеджіо та лауреатом ІІ ступеню ХІV відкритого конкурсу сольфеджіо в ХМУ ім. Б. Лятошинського у квітні 2016 року. У грудні 2015 року їй присвоєно звання лауреата ІІІ ступеню Харківського благодійного міжнародного конкурсу «Країна мрій» в номінації «фортепіано».

Завідувачка відділом музично-теоретичних дисциплін Надія Рогачевська, яка є викладачем Анастасії Кригіної з предмету сольфеджіо характеризує свою ученицю наступним чином:

«Крыгина Анастасия имеет абсолютный слух, хорошее чувство ритма, быстро запоминает текст музыкального произведения. У нее точная   интонация, развит ритмический слух, позволяющий определить внутритактовые акценты».

Голова ПЦК (теорія музики), кандидат мистецтвознавства, педагог-методист Харківського музичного училища ім. Б. Лятошинського Галина Газдюк, яка протягом трьох років спостерігає за здібною ученицею, зазначила:

«За 3 года наблюдения я заметила активное формирование профессионального слуха. Ученица научилась включать в процесс обучения внимание, мышление, память. Эти качества позволили ей занимать первые места на областных олимпиадах по сольфеджио, стать лауреатом ХІV Открытого конкурса сольфеджио в Харьковском музыкальном училище им. Б. Лятошинского».

Адміністрація школи, викладачі та її куратор Галина Газдюк рекомендували Анастачію Кригіну для нагородження спипендією Харківського міського голови «Обдарованість».