На главную Укр

Школьные новости

13 марта 2016 года

Анастасія Кригіна – переможець обласної олімпіади по сольфеджіо


13 березня у приміщенні Харківської дитячої музичної школи № 5 ім. М.А. Римського-Корсакова відбулась обласна олімпіада з сольфеджіо серед випускників шкіл естетичного виховання м. Харкова і Харківської області. Її учасницею була Анастачія Кригіна (викладач Надія Рогачевська), яка отримала вищу нагороду - стала лауреатом 1 ступеня.


Олімпіада проведена з метою виявлення та підтримки обдарованих і професійно перспективних учнів, підвищення освітнього рівня учнів, втілення нових форм творчої роботи на уроках сольфеджіо, обміну передовим педагогічним досвідом і розвитку співпраці викладачів.

З привітанням до учасників заходу звернулась голова журі Газдюк Галина Георгіївна, голова ПЦК «Сольфеджіо» Харківського музичного училища ім. Б.М. Лятошинського, кандидат мистецтвознавства. У роботі журі також брали участь викладачі училища Калініна Валентина Василівна і Шубіна Ольга Миколаївна.

Письмові завдання олімпіади містили запис музичного диктанту, слуховий аналіз інтервалів, акордів, ладів, запис інтервалів та акордів у тональності та від звука, питання з музичної грамоти та творчі завдання.


]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)