На главную Укр

Архивы
Ще дві творчі роботи з циклу мінісюжетів нового проєкту театрального відділення Дитячої школи мистецтв №6 представлено глядацькій аудиторії. Ролі головних героїв з відомих кінострічок на цей раз виконують учні 4-го класу Ілля Мошняга (Тім Талер – фільм «Проданий сміх») та Поліна Шульга (Венздей Аддамс – фільм «Венздей»).

Далее...
Учні театрального відділення школи продовжують вдало демонструвати свої творчі здобутки як учасники міжнародних конкурсів. Свідчення тому - їх нові перемоги у відкритому онлайн-конкурсі читців та поетів-аматорів «Поетичний світ дитинства», що проводився у березні поточного року під патронатом культурного інституту Федеративної Республіки Німеччина – Goethe-Institut. 


Далее...
Театральний тиждень, започаткований у ДШМ №6 з нагоди Всесвітнього Дня Театру, триває. Його продовжує проєкт «Художні фільми 2.0 або Перевтілення". Це результат плідної роботи учнів та викладачів театрального відділення, які у черговий раз доводять, що саме креативний підхід дозволяє юним митцям успішніше опановувати шкільну програму, яскравіше проявляти свої здібності та набиратися неоціненного творчого досвіду.
 
Далее...Ця чудова новина надійшла в час, коли у Дитячій школі мистецтв №6 триває театральний тиждень з нагоди Всесвітнього дня театру.  

                                                       


 
Далее...


Цього року учні-старшокласники театрального відділення Дитячої школи мистецтв №6 нетрадиційно продемонстрували свої знання та вміння з обов’язкової дисципліни – сценічної практики, знявшись у кліпах. Це перший подібний досвід юних театралів, і, на думку фахівців, достатньо вдалий.